امروزه، دندانپزشکی زیبایی یکی از گران ترین درمان ها در همه جا است و بیشتر بیمه ها هزینه های آن را تأمین نمی کنند. در همین حال شما می توانید بهترین دندانپزشکان را در کرج با قیمت مقرون به صرفه پیدا کنید. برای شما که احتمالا در یکی از شهرهایی زندگی می کنید که هزینه های دندانپزشکی بسیار زیاد است، کرج یک سورپرایز جالب دارد! و این درمان های دندانپزشکی با کیفیت بالا با هزینه ای کمتر نسبت به هر جای دیگری می باشد.

قیمت لمینت دندان در کرج

قیمت لمینت دندان در کرج-2

هزینه لبخند هالیوود در کرج در مقایسه با هزینه لبخند هالیوود در شهر های دیگر چه قدر است؟

امروزه، دندانپزشکی گسترده شده است و بسیاری از موضوعاتی مانند لبخند هالیوودی در مناطق مختلف قابل درمان است. با این حال، هر ساله افراد زیادی به کرج می روند تا در آن جا درمان لبخند هالیوودی را انجام دهند. برخی از دلایل مهم برای بیشتر بیماران کیفیت بالای درمان و نقش قابل توجه هزینه ها در مقایسه با سایر شهر ها است.

به طور کلی، هزینه لبخند هالیوودی در کرج، ارزان تر از هزینه لبخند هالیوودی در تهران است. در حالی که کیفیت، همان کیفیت لمینتی است که در تهران انجام می گیرد.

مهارت دندانپزشکان کرجی چگونه کیفیت روکش ها و لمینت ها را به اشتراک می گذارد؟

روکش و لمینت دندان از انواع روش های زیبایی دندانپزشکی است که با قرار دادن روکش های پرسلنی در بالای دندان های بیمار لبخند بیمار را بهبود می بخشد.

روکش پرسلن یک لایه نازک است که از موادی با رنگ و بافت مشابه مینای دندان طبیعی ساخته شده است. روکش ها روی دندان های شما بصورت دقیق قرار می گیرند تا نقص هایی را پنهان کنند. که  نتیجه لبخندی درخشان و منحصر به فرد برای شما می باشد.

روکش های لمینت از نظر ضخامت و کیفیت با روکش های معمولی متفاوت هستند.

قیمت لمینت دندان در کرج

قیمت لمینت دندان در کرج

مراحل نصب لمینت دندان

در اولین بازدید از کلینیک دندانپزشکی، یک قالب دقیق از دندان های شما گرفته می شود تا در ایجاد لمینت های ساخته شده برای شما استفاده شود. سپس، دندانپزشک با شما در مورد روش ترجیحی برای نوع لمینت ها با شما مشورت می کند.

آزمایشگاه دندانپزشکی پس از دریافت قالب گرفته شده از دندان، آن ها را مورد بررسی قرار می دهد. در بازدید دوم، لمینت های خود را روی دندان های خود قرار می دهید، این روش نیازی به بیهوشی یا سوراخ کاری ندارد. آزمایشگاه های دندانپزشکی در کرج سابقه طولانی در ساخت لمینت دندان دارند و با ارائه خدمات با کیفیت بالا توانسته اند، اعتماد هزاران بیمار را جلب کنند. با توجه به بازخورد های موجود در شبکه های اجتماعی، اکثر مشتریان رضایت خود را از صلاحیت دندانپزشکان کرجی و کیفیت لمینت های ساخته شده در آزمایشگاه های دندانپزشکی در کرج ابراز داشتند.

ماندگاری، استحکام و کیفیت روکش و لمینت در ایران به عوامل بسیاری بستگی دارد و مهارت دندانپزشک مهم ترین فاکتور است.

موارد مهم قبل از قرار دادن لمینت

در طی روش قرار دادن لمینت ها، دندانپزشک زیبایی باید موارد مختلفی را در نظر بگیرد، برخی از آن ها در زیر ذکر شده است:

  • اول از همه، دندانپزشک شما اغلب از اشعه ایکس برای بررسی سلامت دندان های شما استفاده می کند.
  • مرحله دوم ارزیابی تراز بندی دندان ها است، همچنین ترازبندی فک شما نیز باید بررسی شود.
  • اندازه لمینت شما باید متناسب با دندان های شما باشد.
  • هر بیمار از نظر وضعیت فک و دندان منحصر به فرد است، بنابراین هر بیمار ممکن است به تعداد مختلف روکش نیاز داشته باشد.
  • مقدار مینای دندان که باید تراش داده شود نیز، مورد به مورد متفاوت است و ممکن است برخی از دندان ها نیازی به اصلاح نداشته باشند.
  • قبل از شروع قار دادن روکش، دندانپزشک شما ممکن است لبخند شما را از طریق برنامه های کاربردی، مطابق با میل شما طراحی کند.
  • مقدار مینای دندان که باید اصلاح شود از طریق فناوری نانو ذرات تعیین می شود.
  • دندانپزشک شما سفارش می دهد از مواد با کیفیت بالا در آزمایشگاه در ایجاد لمینت استفاده شود.
قیمت لمینت دندان در کرج

قیمت لمینت دندان در کرج-3

طول عمر لمینت ها

روکش ها و لمینت ها به دلیل داشتن مواد با کیفیت بالا می توانند تا 20 سال دوام داشته باشند و در شرایط عالی باقی می مانند، به شرطی که از آن ها به خوبی مراقبت کنید. دوام لمینت های ساخت کرج از نظر بالینی ثابت شده است.

روکش ها و لمینت ها در صورت نیاز قابل جابجایی هستند و به هیچ وجه به دندان های طبیعی شما آسیب نمی رسانند و ضعیف نمی شوند. در صورت نیاز به برداشتن آن ها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به دندانپزشک خود مراجعه کنید که روشی سریع و بدون درد است.

در مقایسه با تاج ها، هنگام قرار دادن روکش ها، مینای دندان کمتر برداشته می شود. روکش ها برای بیمارانی که می خواهند کمی شکل دندان را تغییر دهند، گزینه خوبی است؛ اگر انحراف بیش از حد باشد، ممکن است تاج مورد نیاز باشد.

نحوه قرارگیری روکش های دندانی

در اولین ملاقات، دندانپزشک تصمیم می گیرد که آیا روکش ها انتخاب مناسب بیمار است یا خیر. دندان ها و لثه ها باید سالم باشند. هرگونه بیماری و پوسیدگی دندان قبل از قرار دادن روکش درمان می شود.

اگر بیمار دندان های خود را جمع یا خرد کند، ممکن است روکش ها به راحتی تراش خورده یا شکسته شوند. محافظ پلاستیکی خاصی ممکن است پیشنهاد شود که هنگام خواب از آن استفاده کنید. دندانپزشک برای تشخیص هرگونه مشکل از اشعه ایکس استفاده می کند.

اگر دندان ها سالم باشند، دندانپزشک دندان ها را برای روکش آماده می کند. برای بی حس کردن محل، تزریق موضعی انجام می شود. بعد از بی حسی، دندانپزشک یک لایه نازک از سطح پیشانی را بر می دارد (مقدار آن تقریبا برابر با ضخامت روکش است). وی از دندان برداشت می کند و آن ها را به آزمایشگاه می فرستد، جایی که روکش ها طی 2-4 هفته آماده می شوند.

در آن دوره، بیمار ممکن است روکش موقت بپوشد. با کمک دندانپزشک، بیمار سایه مناسب را برای روکش های آینده انتخاب می کند. در قرار بعدی، دندانپزشک روکش های آماده شده را برای بررسی اندازه و رنگ اصلاح می کند. بعد از این که او به تناسب مناسب دست یافت، بالاخره روکش ها، روی دندان قرار می گیرند. همچنین ویزیت های منظم دندانپزشکی برای حفظ سلامت دندان ها ضروری است. به مرور زمان شل شدن روکش ها هم امکان پذیر است. البته این امر بستگی به مراقبت های بیمار دارد.